Lipitor prodej bez předpisu, Lipitor koupit levně

Lipitor Atorvastatin jesnížení hladiny cholesterolu , který používá k léčbě vysoké hladiny cholesterolu nebo snížit riziko mrtvice , srdeční infarkt nebo jiné srdeční komplikace u pacientů s ischemickou chorobou srdeční nebo s druhým typem cukrovky.

Atorvastatin pomáhá vyčistit škodlivé low-density lipoprotein cholesterol z krve , a tím, že omezuje schopnost těla tvořit novou hladinu LDL cholesterolu . Tak může pomoci zabránit kornatění tepen a srdečním onemocněním , podmínky , které mohou vést k cévní onemocnění , srdeční infarkt , cévní mozkové příhody .

Dávkování a směr

Vezmi si to perorálně jednou denně s jídlem nebo bez jídla . Atorvastatine by měla být přijata s plnou sklenicí vody.
Obvykle dávka pro dospělé je 10 mg jednou denně .
Běžně dávka pro děti od 10 do 17 let věku je 10 mg jednou denně.
Použití Atorvastatin u dětí mladších než 10 let se nedoporučuje a dávka musí být stanovena svým praktickým lékařem .
Poznámka: tento návod zde prezentovány pouze pro hodnocení . Je to velmi nutné poradit se s lékařem před použitím . To vám pomůže se dostat nejlepší výsledky.

Upozornění

Lidé s diabetem , snížení funkce štítné žlázy, onemocnění ledvin nebo onemocnění svalů občas potřebují dodatečné zkoušky před nebo během léčby atorvastatinem , protože dávkování může být nezbytná úprava . Nepoužívejte větší množství alkoholu během užívání tohoto léku , protože to může zhoršit nežádoucí účinky tohoto léku na játra . Atorvastatin by neměl být používán během těhotenství , otěhotnění nebo kojících bez porady s lékařem . Nepoužívejte Atorvastatin před zahájením kojení bez svolení lékaře .

Kontraindikace

Atorvastatin není dovoleno lidem, kteří mají problémy s játry nebo neobjasněné abnormální hodnoty funkčních jaterních testů . Nepoužívejte jej , pokud užíváte inhibitoru HIV proteázy (např. ritonavir) , itrakonazol, nebo mibefradil . Také Atorvastatin kontraindikován , pokud jste přecitlivělí na jakékoliv součásti tohoto přípravku , těhotenství nebo kojení.

Možné nežádoucí účinky

Mohou zahrnovat všechny typy alergické reakce. Také nejvíce možné nežádoucí účinky patří :
bolest svalů , citlivost nebo slabost, s horečkou nebo příznaky chřipky , nebo
nevolnost, jíl- barevné stolice , bolesti žaludku, nízká horečka, žloutenka , ztráta chuti k jídlu , tmavá moč .
Méně závažné patří:
mírná nevolnost nebo bolest žaludku, žaludeční nevolnost , pálení žáhy ;
zácpa, nadýmání, plyn ;
ucpaný nos ;
svědění, kožní vyrážka ;
bolest hlavy .
Pokud se setkáte s jedním z nich přestali používat Atorvastatin a informujte svého lékaře co nejdříve . Také se poraďte se svým lékařem o jakýchkoliv vedlejších účinků , které se jeví jako neobvyklé .

lékové interakce

Atrovastatin interakci s těmito léky : digoxin; erythromycin nebo klarithromycin , gemfibrozil nebo fenofibrát ; niacin ;protiplísňové léky , jako je itrakonazol , flukonazol , ketokonazol ; léky nebo které oslabují imunitní systém , jako je rakovina lékařství nebo steroidy, cyklosporin, sirolimus , takrolimus, a jiní , HIV nebo AIDS léky jako indinavir , nelfinavir , ritonavir , lopinavir – ritonavir , saquinavir nebo . Také si všimněte, že interakce mezi dvěma léky, nemusí vždy znamenat , že musíte přestat užívat jeden z nich. Jako obvykle má vliv na účinek léčiv, takže se poraďte se svým lékařem o tom, jak to interakce jsou spravovány nebo by měla být řízena .

Zapomenutá dávka

Pokud jste zapomněli užít dávku včas , udělejte to prosím co nejdříve , jakmile si vzpomenete . Ale neberte , je-li příliš pozdě, nebo téměř čas na další dávku . Nezvyšujte si doporučenou dávku . Vezměte si obvykle dávku další den ve stejnou dobu pravidelně .

nadměrná dávka

Příznaky Atorvastatin není znám dobře, ale nejvíce je to možné zahrnout k výraznému poklesu krevního tlaku a rychlejší srdeční tep . Pokud se setkáte s jedním z nich, nebo nějaké neobvyklé příznaky, zavolejte ihned svého lékaře.

skladování

Uchovávejte jej při pokojové teplotě mezi 59 až 77 ° F ( 15-25 ° C ) , chráněny před světlem a vlhkostí , děti a domácí zvířata . Nepoužívejte po uplynutí funkčního období .

This entry was posted in Cholesterol and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.