Amoxil prodej bez předpisu, Amoxil koupit levně
Amoxil ješirokospektrální antibiotikum ze skupiny aminopenicilin . Jeho mechanismus účinku je anti- bakteriální a spočívá v inhibici konstrukci stěn bakterií buňky citlivé na amoxicilin .

Mobilní stěny slouží k ochraně bakterie z prostředí a působení amoxicilinu brání jejich množení . Amoxicilin může být účinný proti H. influenzae , N. kapavka , E. coli , pneumokoky , streptokoky , a některé kmeny Staphylococcus spp . Mikroorganismy produkující penicillase jsou odolné na amoxicilin . Přípravek není aktivní směrem mykobakterií , mykoplazmata , rodu Rickettsia , houbám , améby Plasmodium , viry a také Pseudomonas aeruginosa a Proteus spp . ( vyjma P. mirabilis ) .

Dávkování a směry

Udělejte přesně podle pokynů svého lékaře. Informujte svého lékaře dříve, než tento lék užívat , pokud jste alergičtí na cefalosporiny ( Ceclor , Ceftin , Duricef , Keflex ) , měli astma, závažné onemocnění jater nebo ledvin , ledvin k krvácení či poruchy srážlivosti krve , mononukleóza nebo jakýkoliv typ alergické reakce v historii . Můžete se Amoxillin s jídlem nebo bez jídla . Žvýkací tablety by neměly žvýkat před spolknout. Polykají Amoxillin celou tobolku a zapít sklenicí vody.

Upozornění

Tento lék snižuje účinek některých léků, antikoncepce . Pokračujte v užívání tohoto léku , i když se cítíte dobře jako život kruh bakterií má určité zvláštnosti. Pokud jste se zastavil , aby se lék co nedokončil průběh léčby může dojít k jejich dalšímu šíření a výrobu kmenů rezistentních k tomuto léku . Nepodávejte tento léknemocných, kteří mají podobné příznaky jejich onemocnění možná vyprovokována jiným typem mikroorganismů. Antibiotik může způsobit průjem , informujte svého lékaře , pokud ji máte . Pokud kojíte a vzít amoxicilinem může léčba vylučovat do mateřského mléka a způsobit průjem u vašeho dítěte. Upozorněte lékaře, pokud trpíte astmatem.

Kontraindikace

Alergie na amoxicilin nebo na nějaké jiné antibiotikum penicilin .

Možné nežádoucí účinky

Kromě alergie (kopřivka , otok , vyrážka ), možné reakce na amoxicilin může být průjem, závratě, pálení žáhy , nespavost, nevolnost , svědění, zvracení , zmatenost, bolesti břicha , snadná tvorba modřin .

lékové interakce

Amoxicilin není známo, že snižují účinek antikoncepce , zvýšení absorpce digoxinu , zvyšuje toxicitu metotrexat . Vylučování Amoxicilin ledvinami je zpomalen aspirin .

Zapomenutá dávka

Nikdy neužívejte dvojitou dávku tohoto léku . Pokud je již téměř čas na další dávku , vynechejte zapomenutou jen část a pokračujte s užíváním přípravku podle plánu.

nadměrná dávka

Příznaky předávkování Amoxicilin může být zvracení, nevolnost, průjem, poruchy rovnováhy vody a elektrolytů . Kontaktujte svého lékaře o pomoc.

skladování

Uchovávejte jej při pokojové teplotě mezi 59 a 86F (15 – 30C ) , chráněny před světlem a vlhkostí.

This entry was posted in Antibiotika and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.