Cipro prodej bez předpisu, Cipro koupit levně

Cipro je antimikrobiální širokospektrálním antibiotikem, vztahující se k fluorochinolonů skupiny. Tento lék inhibuje DNA – gyrázu , enzym bakterií , který je zodpovědný za replikaci DNA a syntézu bakteriálních buněčných proteinů , to způsobí jejich smrt , aby lék provádí baktericidní aktivitu.

Cipro je účinný proti bakteriím množit , a když jsou v klidovém stavu . Cipro se používá k léčbě různých stavů a chorob způsobených bakteriální infekcí dýchacích , ledvin a urogenitálního systému , zažívacího traktu ( ústa , promáčknutí , čelisti , močového měchýře a žlučových cest ) , kůže, sliznic a měkkých tkání a další. Je účinný proti mnoha gram- negativních aerobních a gram pozitivní bakterie , jako je Salmonella , Shigella , Proteus , Chlamydia , Streptococcus , některé druhy rodu Sraphybcoccus .

Dávkování a směry

Vezměte Cipro přesně tak, jak bylo předepsáno lékařem s velkou sklenici vody s jídlem nebo bez něj , a to prostřednictvím i časových intervalech. Pijte více vody , než je obvyklé v průběhu léčby tímto lékem . Neber si to společně s mléčnými výrobky , protože snižuje aktivitu Cypro . Nedrťte , nežvýkejte nebo zlomit prodlouženým uvolňováním tabletu spolknout celou tabletu . Vezme-li se ústní tekutiny , polykat bez žvýkání lék .

Upozornění

Před přijetím Cipro poraďte se se svým lékařem, pokud trpíte prímo onemocněním ledvin nebo jater , myasthenia gravis, společné problémy , cukrovka,křeče v anamnéze , snížená hladina draslíku v krvi , poruchy srdečního rytmu . Vyhněte se dlouhé expozice vašeho těla proti UV záření.

Kontraindikace

Těhotenství , kojení , epilepsie, děti a dospívající mladší 18 let , přecitlivělost na Cipro a jiných drogách skupiny fluorochinolonů .

Možné nežádoucí účinky

Nežádoucí účinky mohou zahrnovat nevolnost , zvracení, průjem , bolest břicha, vyrážka , bolesti hlavy a neklid , zmatenost, halucinace , bledá nebo zažloutlý kůže, tmavě zbarvená moč , snadná tvorba modřin nebo krvácení. Pokud máte příznaky výše uvedených přestaňte přípravek Cipro a kontaktujte svého lékaře .

lékové interakce

Cipro se nedoporučuje , aby se léky snižující kyselost v žaludku a případné alkalických minerálních vod a také léky , které obsahují ionty hliníku, zinku , železa či hořčíku v důsledku jejich schopnosti snižovat absorpci Cipro .

Zapomenutá dávka

Nikdy neužívejte dvojitou dávku tohoto léku . Pokud je již téměř čas na další dávku , vynechejte zapomenutou jen část a pokračujte s užíváním přípravku podle plánu.

nadměrná dávka

Příznaky předávkování mohou být: záchvaty, problémy obtíže močení , slabost, nebo kombinace modré rty a bledou pokožku. Pokud lze předpokládat, že se příliš mnoho tohoto léku informujte svého lékaře o pomoc.

skladování

Uchovávejte jej při pokojové teplotě mezi 59 až 77 ° F ( 15-25 ° C ) , chráněny před světlem a vlhkostí , děti a domácí zvířata . Chraňte před mrazem Cipro , pokud jste si ji jako kapaliny a skladujte v chladničce .

This entry was posted in Antibiotika and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.