Clomid prodej bez předpisu, Clomid koupit levněClomid jenesteroidní anti- estrogen . Mechanismus jejich působení spočívá v specifické vazbě s receptory pro estrogen vaječníku a hypophis.

U pacientů s nízkou hladiny estrogenu v organismu způsobuje estrogenní účinek a ty s vysokými hladinami estrogenu způsobuje anti- estrogen účinek . Jeho malé dávky zvyšují sekreci gonadotropinů ( prolaktin , hormon stimulující folikuly , FSH a intersticiální buňky stimulující hormon ) , stimuluje ovulaci , ve velkých dávkách zpomaluje sekreci gonadotropinů . V celém působení Clomid spočívá v stimulaci ovulace nastat a připravuje tělo na těhotenství . Tento lék může být použit u pacientů mužského pohlaví s neplodnosti způsobené nízkou tvorby spermií .

Dávkování a směr

Clomid je podáván ke stimulaci ovulace 50 mg 1 x denně před spaním , od 5. dne menstruačního cyklu, po dobu 5 dnů ( v nepřítomnosti cyklu – v každém okamžiku ) . V případě, že žádný efekt ( ovulace nenastane do 30 dnů ) zvyšte dávku na 150 mg / den nebo prodloužení kurz na 10 dní. Udělejte přesně tak , jak je předepsáno , neberte léky ve větším množství .

Upozornění

Předtím, než se Clomid informovat svého lékaře, pokud jste někdy měl nějakou alergickou reakci na clomiphene , choroby jater , duševní deprese, tromboflebitida . Tento lék může způsobit problémy se zrakem , závratě, točení hlavy nebo , být zvláště pozorný , pokud potřebujete řídit motorová vozidla nebo obsluhovat stroje , který vyžaduje vysokou koncentraci pozornosti.

Kontraindikace

Přecitlivělost , jater nebo selhání ledvin , metrorrhagia neznámé etiologie , vaječníkové cysty , nádory pohlavních orgánů , nádoru nebo hypofunkce hypofýzy , endometriózu ovariální selhání spolu s hyperprolaktinémie , těhotenství .

Možné nežádoucí účinky

Spolu s příznaky alergie , jako jsou otok rtů , jazyka nebo obličeje a kopřivka u některých pacientů se mohou objevit následující podmínky: zvětšení vaječníků projevující se jako břišní nebo pánevní bolesti , návaly horka, nevolnost, zvracení , nebo průjem , rozmazané vidění , bolesti hlavy , abnormální děložní krvácení .

lékové interakce

Informujte svého lékaře a laboratorní provozovatele o všech léků a bylinných přípravků , které užíváte , pokud jste léčeni s Clomid .

Zapomenutá dávka

Pokud jste vynechaldávku vezměte si ji, jakmile si vzpomenete , ale ne v případě , že je téměř čas na další příjmu v plánu. V takovém případě vynechejte zapomenutou dávku . Nesnažte se tvoří zapomenutou dávku tím, že ještě jednu .

nadměrná dávka

Pokud máte podezření, že jste se příliš mnoho léků, vyhledejte okamžitou lékařskou pomoc.

skladování

Skladujte Clomid na suchém místě chráněném před slunečním zářením při pokojové teplotě mezi 15 až 30 ° C ( 59-86 F).

This entry was posted in Zdraví žen and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.