Diflucan prodej bez předpisu, Diflucan koupit levněDiflucan jeantimykotikum antibiotikum používané k léčbě plísňových infekcí zvané kandidóza . Tento lék je předepsán pro léčbu tohoto typu infekcí pochvy , hrdla a plísňové infekce , infekce močových cest , zánět pobřišnice , a zápal plic. Diflucan zabíjí citlivé plísně tím, že manipulují s tvorbou buněčné membráně hub.

Dávkování a směr

Vezmi si to užívá jednou denně , s jídlem nebo bez použití odměrky . Vezmi si to ve stejnou dobu každý den , pokud chcete získat co nejlepší výsledek s plnou sklenicí vody. Diflucan se budete cítit lépe, po 24 hodinách. Nicméně, vaše příznaky zcela vymizí hned po několika dnech . Pokud nedojde ke změně svého zdravotního stavu po několik dní se poraďte se svým lékařem okamžitě.
Dávka pro dospělé různé od typu a závažnosti infekce a tvoří :
1) Genitální afty – 150 mg v jedné dávce
2 ) slizniční afty – dávka závisí na tom, kde senachází infekce 50 mg jednou denně v průběhu měsíce .
3 ) Plísňové infekce kůže – 50 mg jednou denně po dobu 2-4 týdnů ;
4) Vnitřní plísňové infekce 400 mg první den , poté 200 400 mg jednou denně po dobu 6 až 8 týdnů nebo déle, v případě potřeby .
5) Chcete-li zastavit od získání plísňových infekcí – 50 400 mg jednou denně, zatímco vy si riziko dostat infekci ;
6 ) Chcete-li zastavit infekci způsobenou Cryptococcus v návratu – 100 – 200mg jednou denně na dobu neurčitou
Dávkování pro děti od 4 týdnů do 15 let také různé od typu a závažnosti infekce a skládá se :
1 ) infekce sliznice – 3mg/kg jednou denně ;
2 ) vnitřní plísňové infekce – 6-12mg/kg jednou denně ;
3) prevence plísňových infekcí – 3-12mg/kg jednou denně, zatímco riziko vzniku infekce .
Pro děti 2-4týdnů staré je stejná dávka jako výše , ale vzhledem jednou za 2 dny . Maximální dávka 12mg/kg každé 2 dny .
U dětí mladších než 2 týdny je stejná dávka jako výše , ale vzhledem jednou za 3 dny. Nepodávejte více než 12mg/kg každé 3 dny.
Poznámka: tento návod zde prezentovány pouze pro hodnocení . Je to velmi nutné poradit se s lékařem před použitím . To vám pomůže se dostat nejlepší výsledky.

Upozornění

U vaginálních kvasinkových infekcí , lékaři obvykle předepisují jednu dávku Diflucan . Pokud se kvasinková infekce nezlepší po 5 dnech , obraťte se na svého lékaře, jakmile to bude možné. Buďte opatrní s tohoto léku , pokud vaše anamnéza je onemocnění jater nebo ledvin . Ačkoli neobvyklý, může být tento lék vyvolat závrať , a tak být více pozorní při řízení nebo obsluze strojů . Omezte příjem alkoholu . Diflucan se nesmí užívat během těhotenství , otěhotnění nebo kojících bez porady s lékařem . Nepoužívejte před zahájením kojení bez doporučení lékaře .

This entry was posted in Antimykotika and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.