Lasix prodej bez předpisu, Lasix koupit levně

Lasix Furosemid jediuretikum smyčky způsobuje rychlé a krátké diurézy . To má natriuretický účinek , a také snižuje hladinu Cl – v krvi , zvyšuje vylučování K + , Ca2 + , Mg2 + . Pronikání do renálního tubulu ve vzestupném tlustou větev smyčku Henle blokuje reabsorpce Na + a Cl -.

Vzhledem ke zvýšené vylučování Na + sekundární intenzivnější vylučování vody dochází a stejně jako zvýšené vylučování K + v distální části renálního tubulu . Současně vylučování Ca2 + a Mg2 + se zvyšuje. Furosemid se používá k léčbě otoků syndromu u pacientů s chronickým srdečním selháním (stupeň II a III) , cirhóza , onemocnění ledvin , akutní srdeční selhání (plicní edém) , edém mozku , hypertenzní krize , arteriální hypertenze a další.

Dávkování a směr

Udělejte přesně tak, jak bylo předepsáno lékařem.

Upozornění

Před použitím furosemidu , poraďte se s lékařem , pokud trpíte onemocněním ledvin , onemocnění jater , dna , lupus, diabetes, nebo alergií na sulfa drog. Vyhněte se dehydrataci je furosemid , budete močit častěji. Nepřestávejte užívat lék , i když se cítíte dobře jako vysoký krevní tlak často nemá žádné příznaky . Vyvarujte se užívání léku , pokud jste těhotná nebo kojíte .

Kontraindikace

Přecitlivělost , akutní selhání ledvin s anurie , závažné jaterní selhání , jaterní koma a precoma , stenois močové trubice , akutní glomerulonefritida , obstrukcí močových cest , precoma , hyperglykemické kóma , dna, arteriální hypotenze, srdeční infarkt , zánět slinivky břišní a další.

Možné nežádoucí účinky

Obraťte se na svého lékaře, lékařskou pomoc, pokud máte příznaky alergie nebo jakékoliv následující podmínky: sucho v ústech , žízeň, nevolnost, zvracení, slabost, ospalost, neklidný , nebo točení hlavy , rychlý nebo nepravidelný srdeční rytmus , bolest svalů, méně , než je obvyklé močení nebo absence močení , snadná tvorba modřin nebo krvácení , červené puchýře kožní vyrážka , ztráta vlasů .

lékové interakce

Poškození sluchu může dojít, pokud je furosemid podáván aminoglykosidovými antibiotik ( gentamicin a další) nebo Edecrin – další diuretika . Současné užívání furosemidu a aspirin může způsobit vysoké hladiny kyseliny acetylsalicylové a aspirin toxicity. Furosemid může snížit vylučování lithia v ledvinách . Sukralfát ( Carafate ) snižuje účinek furosemidu . Příjem požití furosemidu a Sukralfát by měly být odděleny dvě hodiny.

Zapomenutá dávka

Lék je někdy podáván pouze k jednorázovému použití , takže nebudete potřebovat dávkovací schéma . Jestliže jste užil furosemid pravidelně a zapomněl vzítdávku vezměte si ji, jakmile si vzpomenete . Vynechejte zapomenutou dávku , pokud je téměř čas na další příjem . Resume pravidelného rozpisu . Nepoužívejte nahradit zapomenutou dávku tím, že ještě jednu .

nadměrná dávka

V případě ztráty chuti k jídlu, zvonění v uších , těžká slabost, závratě , zmatenost, závratě , mdloby nebo , vyhledejte lékaře pro okamžitou pozornost .

skladování

Uchovávejte mimo dosah dětí při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě .

This entry was posted in Diuretika and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.