Levitra prodej bez předpisu, Levitra koupit levně
Levitra je ústní lék užívaný k léčbě erektilní dysfunkce. Sexuální stimulace způsobuje tvorbu a uvolňování oxidu dusnatého z nervů zakončení kavernózních těles v penisu tímto aktivuje enzym guanylátcyklázu .

Guanylátcyklázy je zase odpovídá za produkci cyklického guanosinmonofosfátu ( cGMP ) . CGMP způsobuje rozšíření a uvolnění krevních cév přepravující krve do penisu. Levitra zabraňuje fosfodiesterázy – 5 enzym od zničení cGMP , a tím napomáhá k prokrvení penisu.

Dávkování a směr

Doporučená dávka přípravku Levitra je 10 mg denně přijatá hodinu před pohlavním stykem . Pokud nejsou nežádoucí účinky se vyskytujídávka může být zvýšena až na 20 mg. V případě výskytu nežádoucích účinků je dávka snížena na 5 mg denně. Neužívejte více než jednu kartu Levitra denně.

Upozornění

Levitra nebyl zkoumán u osob s kardiovaskulárním onemocněním , takže je lepší se vyhnout , pokud Levitra u pacientů, kteří mají cévní mozkovou příhodu nebo srdeční selhání nebo infarkt v historii a zvláště v posledních šesti měsíců . Předtím, než se Levitra informovat svého lékaře, pokud máte problémy s ledvinami nebo játry , s poruchami srážlivosti krve , žaludeční vřed nebo dědičné oční sítnice nepořádek jako např. retinitis pigmentosa , alergické reakce na tento léčivý přípravek nebo nějaké jiné léky , deformací penisu jako je angulace , kavernózní fibróza ( Peyronieho choroba ) , jakož i při onemocněních , které přispívají k rozvoji priapismu ( srpkovitá anémie , mnohočetný myelom , leukémie nebo leukémie ) .

Kontraindikace

Levitra je kontraindikován u pacientů s přecitlivělostí na jeho složek , ty léčených organické nitráty , u pacientů mladších 16 yo , nebo ti, kteří se HIV inhibitory proteázy , jako je indinavir a ritonaviru .

Možné nežádoucí účinky

Levitra je obvykle dobře snášen a nežádoucí účinky , pokud se vyskytují jsou přechodné . Nejčastějšími nežádoucími účinky jsou: bolest hlavy, návaly ( hyperémie osoby ); časté , závratě , průjem jev , pocit na zvracení, překrvení nosní sliznice . Více vzácné a neobvyklé nežádoucí účinky jsou fotosenzitivita kůže, vysoký krevní tlak, bolesti zad, slzící oči , hypotenze , bolesti svalů , priapismus .

lékové interakce

Levitra Metabolismus je zpomalen erytromycin, ketokonazol ( Nizoral ) , itrakonazol ( Sporanox ) , indinavir ( Crixivan ) a ritonaviru ( Norvir ) . Levitra snižuje koncentraci ritonavir a indinavir . U pacientů léčených nitráty Levitra může zhoršit bolest na hrudi, zvýšením srdeční frekvence a snížení krevního tlaku . Levitra je schopen přehánět na snížení krevního tlaku účinky alfa- blokátory ( terazosin nebo Hytrin ) . Levitra nikdy by měl být podáván u pacientů, kteří jsou léčeni organické nitráty .

Zapomenutá dávka

Levitra se užívá v případě potřeby , ale ne častěji než jednou denně, takže se zapomenutou dávku nepředpokládá.

nadměrná dávka

Příznaky předávkování zahrnují bolest v zádech , čelisti, paže, slepota , rozmazané vidění, bolest na hrudi nebo nepříjemné pocity , zhoršené vidění , rozmazané vidění .

skladování

Uchovávejte jej při pokojové teplotě mezi 15 až 30 ° C ( 59-86 F) mimo dosah dětí , domácí zvířata , vlhkosti a slunečnímu záření .

This entry was posted in Erektilní Dysfunkce and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.