Nolvadex prodej bez předpisu, Nolvadex koupit levně

Nolvadex jenesteroidní anti- estrogen , který kompetitivně inhibuje estrogenové receptory v cílových orgánech a nádorů v nich . Mechanismus jeho účinku není zcela zkoumána i když je známo, žekomplex Nolvadex s receptorem a kofaktor se objeví a pak je převeden do buněčného jádra zabraňuje hypertrofii buněk, které jsou závislé na regulaci estrogen . Účinek léčby může trvat několik týdnů po jedné dávce.

Nolvadex je schopen k vyvolání ovulace u žen , stimulace výroba gonadotropními hormonů hypofýzy . U mužů s oligospermiím zvyšuje koncentrace luteinizačního hormonu a folikuly stimulující hormon , testosteron a estrogen v krevním séru. Nolvadex se používá k léčbě rakoviny prsu u žen a mužů (zejména po kastraci ), a také v případě, že se rozšířila do dalších částí těla , ledvin melanomu rakoviny a sarkomy měkkých tkání s estrogenní receptory , rakovina vaječníku.

Dávkování a směr

Berte to přesně tak, jak Vám doporučil lékař, protožedávka závisí na Vašem stavu . Dlouhá léčba (asi 2 roky ) se doporučuje . Tento lék užívat s jídlem a velkou sklenici vody , jako jedné dávce nebo ji rozdělit na dvě části ( užívat ráno a večer ) , nekousejte ani nedrťte .

Upozornění

Tento lék může zvýšit možnost vzniku karcinomu endometria . Pacienti, kteří jsou léčeni Nolvadex by měli být sledováni pro jakékoli abnormální vaginální krvácení , změny menstruačního cyklu , změna vaginálního výtoku , nebo pánevní bolesti nebo tlaku.

Kontraindikace

Nolvadex je v rozporu u pacientů s přecitlivělostí k tomuto léku a také u žen, které jsou závitové podle kumarin typu antikoagulační léčby nebo u žen s hlubokou žilní trombózy nebo plicní embolie v historii , těhotné nebo kojící ženy . Opatrnosti je třeba u pacientů s očním onemocněním ( včetně šedého zákalu ) , hyperlipidémie , leukopenie, trombocytopenie , hyperkalcémie , závažné tromboflebitidy a tromboembolie (také v historii ) .

Nežádoucí účinky

Nežádoucí účinky se neočekávají . Pokud se změní z malé až těžké , měli byste okamžitě informovat svého lékaře o tom. Nežádoucí účinky způsobené Nolvadex jsou : návaly horka, nevolnost, zvracení, zvýšení tělesné hmotnosti , abnormální menstruace .

lékové interakce

Nolvadex je schopen způsobit abnormality v játrech a krevní testy , je třeba, aby pravidelné sledování nežádoucích účinků způsobených Nolvadex . Pokud se takové příznaky jako žloutenky a krvácení sepacient musí okamžitě vyhledat okamžitou lékařskou pomoc.

Zapomenutá dávka

Pokud jste zapomněli užít dávku včas , udělejte to prosím co nejdříve , jakmile si vzpomenete . Ale neberte , je-li příliš pozdě, nebo téměř čas na další dávku . Neužívejte dvojité nebo další dávky . Vezměte si obvykle dávku další den ve stejnou dobu pravidelně .

nadměrná dávka

Akutní předávkování u lidí nebyly hlášeny . U pacientů s karcinomem léčených podávání maximálních tolerovaných dávek boční Nolvadex akutní neurotoxicity se projevuje třesem , byly pozorovány hyperreflexie , nejistá chůze a závratě . Pokud se předpokládá, že se příliš mnoho tohoto léku vzhledem k okamžité lékařské pomoci a kontaktujte svého lékaře .

skladování

Uchovávejte jej při pokojové teplotě mezi 20 až 25 ° C ( 68-77 F).

This entry was posted in Rakovina, Zdraví žen and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.