Propecia prodej bez předpisu, Propecia koupit levně

Propecia Finasterid se užívá k léčbě vypadávání vlasů ( mužský vzor ) . Že se používá pouze pro dospělé muže . Finasterid může být také použit k léčbě rakoviny prostaty a benigní hyperplazie prostaty .
V klinických studiích bylo prokázáno, že Propecia pracuje jak v oblasti koruny a vlasů.

Dávkování a směr

Vezměte Propecia ústy se sklenicí vody , s jídlem nebo bez jídla . Vyvarujte se řezání, drcení nebo žvýkání tento přípravek užívat.
Poraďte se s lékařem o správné dávce pro Vás .

Upozornění

Před přijetím Propecia informujte svého lékaře nebo chemik , pokud jste alergičtí na finasterid nebo dutasterid , nebo pokud máte jiné alergie.
Vzhledem k tomu, lék může být absorbován pokožkou, je třeba ženy, které jsou těhotné nebo mohou otěhotnět, nesmí manipulovat tento přípravek užívat.

Kontraindikace

Propecia by neměl být používán u žen a děti , stejně jako u pacientů, kteří prokázali reakce přecitlivělosti na finasterid .

Možné nežádoucí účinky

Nejčastějšími nežádoucími účinky jsou závratě, neobvyklá slabost , ospalost, poruchy spánku, rozmazané vidění , rýma , problémy ejakulaci .
Přestat používat Finasterid a zavolejte ihned svého lékaře, pokud máte některý z těchto závažných nežádoucích účinků: erekce penisu , který je bolestivý , nebo trvá 4 hodiny , nebo i déle , silné závratě nebo mdloby .
Velmi závažná alergická reakce se vyskytuje vzácně .
V případě, že si všimnete účinků, které nejsou uvedeny zde , obraťte se na svého lékaře nebo lékárníka.

lékové interakce

Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích a nepředepsání / Bylinné přípravky můžete použít před použitím tohoto léku .

Zapomenutá dávka

Pokud jste vynechal dávku , vezměte si ji , jakmile si vzpomenete. Pokud zjistíte, že je to blízko čas na další dávku, vynechejte zapomenutou dávku a pokračujte v obvyklém dávkovacím režimu . Neužívejte dávku dvakrát.

nadměrná dávka

Pokud si myslíte, že jste použili příliš mnoho tohoto přípravku vyhledejte ihned lékařskou pomoc ihned . Mezi příznaky předávkování obvykle patří bolest na hrudi , nevolnost, nepravidelný srdeční tep, a pocit na omdlení nebo mdloby .

skladování

Uložte si léky při pokojové teplotě mezi 68 až 77 ° F ( 20-25 ° C ) , chráněny před světlem a vlhkostí. Neuchovávejte je v koupelně . Udržujte všechny léky mimo dosah dětí a domácích zvířat.

This entry was posted in Zdraví Mužů and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.