Synthroid prodej bez předpisu, Synthroid koupit levně

Synthroid obsahuje sodné soli levothyroxinu , což je látka, totožná s hormonem štítné žlázy . Používá se buď samostatně , nebo v kombinaci s pilulky pro léčbu primární ( štítné žlázy ) , sekundární ( hypofýzy ) , terciární ( hypotalamu ) hypotyreóza , subklinická hypotyreóza , a obezita.

Dávkování a směr

Dávka se bude podávat samostatně . Dodržujte všechna doporučení Vašeho lékaře , nepřekračujte doporučenou dávku tohoto přípravku . Berte to jako v jedné denní dávce 0,5 až 1,0 hodiny před snídaní, s plnou sklenicí vody. Příjem Levothroid a přípravků se známým v rozporu s jeho absorpce by měly být odděleny alespoň čtyři hodiny. Nepřerušujte léčbu bez souhlasu lékaře , i když nemáte pocit, okamžitý účinek. To může trvat několik týdnů, nežlék začne působit . Yo muset Levothroid až do konce svého života nahradit deficit hormonů štítné žlázy .

Upozornění

Opatrnost by měla být věnována léčbě pacientů s kardiovaskulárním onemocněním , starší jedinci s současné nedostatečnosti nadledvin .

Kontraindikace

Synthroid nelze použít u pacientů s neléčeným subklinické tyreotoxikózy nebo zjevné , akutní infarkt myokardu, a nekorigovaném adrenální insuficience.

Možné nežádoucí účinky

Nejpravděpodobnější nežádoucí účinky se objevují, jsou bolesti hlavy, nespavost , nervózní nebo podrážděný pocit , hyperaktivita , úzkost, emoční labilita , horečka, tachykardie, arytmie, návaly horka , pocení, změny menstruačního období , změny chuti k jídlu , průjem, zvracení , změny tělesné hmotnosti , vypadávání vlasů, zčervenání .

lékové interakce

Informujte svého lékaře o všech léků, rostlinných produktů a potravinových doplňků , které používáte a především o uhličitanu vápenatého ( Oystercal , Caltrate , Citracal ) , polystyren sulfonát sodný ( Kayexalate , Kionex ) , síranu železnatého železo doplnit , sukralfátem ( Carafate ) , antacida , které obsahují hliník ( Rulox , Tums , Maalox , Mylanta , Riopan , Amphojel , Gaviscon ) , cholesterol snižující léky kolestipol ( Colestid ) a cholestyramin ( Questran ) , warfarin , digoxin , estrogen výrobky , diabetes léky, amiodaron, jodid , lithium, anti- agenti štítné žlázy , fenobarbital, rifamyciny , betablokátory, antidepresiva a růstové hormony .

Zapomenutá dávka

Pokud jste vynechaldávku vezměte si ji, jakmile si vzpomenete , ale ne v případě , že je téměř čas na další příjmu v plánu. Vynechejte zapomenutou dávku , pokud je téměř čas na další dávku . Nesnažte se kompenzovat vynechanou dávku tím, že ještě jednu .

nadměrná dávka

Předávkování příznaky patří bušení srdce , bolest na hrudi , třes, křeče v nohách , zmatenost a dezorientace , dušnost , zvracení, průjem nebo křeče . Kontaktujte svého lékaře o mimořádných pokud se objeví je.

skladování

Uchovávejte jej při pokojové teplotě mezi 59 – 77 F ( 15-25 C) , chráněny před světlem a vlhkostí , děti a domácí zvířata . Nepoužívejte po uplynutí funkčního období .

This entry was posted in Chirurgie, Rakovina and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.