Xenical prodej bez předpisu, Xenical koupit levně
Xenical se používá pro správu obezity u dospělých a dospívajících do 12 let a starší. To se také používá ke snížení rizika návratu k původní hmotnosti po předchozí hubnutí. Xenical je gastrointestinální lipázy inhibitor. Funguje tak, že zabrání trávení tuků ze stravy a měl by být používán s sníženou kalorií.

NÁVOD

Použijte Xenical podle pokynů svého lékaře.
Vezměte Xenical ústy nebo s do 1 hodiny po každém hlavním jídle, které obsahuje tuk (až 3 za den).
Pokud je hlavní jídlo vynecháno nebo neobsahuje žádný tuk, neužívejte dávku přípravku Xenical.
Můžete si vzít Xenical v kombinaci s mírně sníženou kalorií až 3 krát denně. Pokaždé, když budete mít Xenical by měla být vaše jídlo obsahovat více než 30% kalorií z tuku.
Ty by měly multivitaminový doplněk obsahující vitamíny A, D, E a K zajištění správné výživy.Dodatek by měl být užívat nejméně 2 hodiny před nebo po podání přípravku Xenical, například před spaním.
Pokud jste také vzít hormonu štítné žlázy (např. levothyroxinu), neberte to do 4 hodin před nebo po Xenical. Poraďte se se svým lékařem, pokud máte nějaké otázky.
Pokud užíváte cyklosporin, neberte to do 2 hodin před nebo po Xenical. Poraďte se se svým lékařem, pokud máte nějaké otázky.
Pokud vynecháte dávku přípravku Xenical, vezměte si ji co nejdříve. Pokud je již téměř čas na další dávku, zapomenutou dávku vynechejte a vraťte se k pravidelnému dávkování. Neužívejte dvě dávky najednou.

DÁVKOVÁNÍ

Doporučená dávka je jedna 120 mg tobolka ústy a zapíjí se tekutinou v každým hlavním jídlem, které obsahuje tuk. Dávky vyšší než 120 mg třikrát denně nebylo prokázáno poskytnout další hubnutí prospěch.

Měli byste se pokusit dodržovat zdravý stravovací plán, jako je ta, kterou vytvořil American Heart Association. V návaznosti na toto stravovací plán vám pomůže zhubnout a zároveň snižuje některé z možných gastrointestinálními účinky se mohou vyskytnout při užívání přípravku Xenical.

This entry was posted in Obezita and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.