Zithromax prodej bez předpisu, Zithromax koupit levně

Zithromax je semi- syntetická makrolidová antibiotika chemicky příbuzné erytromycin , který je účinný proti většině druhů grampozitivních a gramnegativních mikroorganismů, jako jsou rodu Staphylococcus , S. aureus , S. pneumoiane , S. pyogenes , S. agalactiae , Haemophilus influenzae a parainfluenzae , Moraxela catarrhalis , Bacteroides fragilis , Escherichia coli , Bordetella ssp. . , Borrelia burgdorferi , Haemophilus ducreui , Nisseria gonorrhoeae Ø Chlamidia trachomati.

In vitro se ukázalo, účinek proti Legionella pneumophila , Mycoplasma hominis , pneumoiae Ø Helicobacter pylori , Toxoplasma gondii , Ureaplasma urealiticum . Jako makrolid Zithromax inhibuje syntézu bakteriálních proteinů a zabraňuje vzniku bakterií z růstu a množení . Používá se k léčbě infekcí horních cest dýchacích a nízké ( angína , zánět středního ucha , zánět vedlejších nosních dutin , zápal plic ) , urogenitální infekce ( uretritida , prostatitida , pochvy adnexitis způsobené chlamydií , kapavky , syfilis brzy ) , střevní infekce , vřed žaludku a dvanáctníku .

Dávkování a směry

Vezměte si přesně , jak je předepsáno , a ne přerušit léčbu , i když se cítíte dobře a vaše příznaky zlepšily bez souhlasu svého lékaře. Vezměte Zithromax tabletu s velkou sklenicí vody. Pro přípravutekuté suspenze tvoří jednu dávku paket smíchat jeden paket s 2 dcl vody , protřepat a vypít najednou. Nepoužívejte suspenzi , která byla připravena delší než 12 hodiny . Tablety a odpružení může být užíván s jídlem nebo bez jídla , zatímco kapsle by měla být přijata na lačno 2 hodiny před nebo po jídle.

Upozornění

Nejsou žádné důkazy , pokud Zithromax ovlivňuje nenarozené dítě nebo vylučuje do mateřského mléka. Tento lék by měl být podáván těhotným a kojícím ženám pouze tehdy, pokud očekávaný přínos převažuje nad potenciálním rizikem pro dítě.

Kontraindikace

Přecitlivělost na Zithromax a související drogy , jako je azithromycin nebo erythromycin .

Možné nežádoucí účinky

Mezi nežádoucí účinky mohou být průjem nebo řídká stolice , nevolnost, bolesti břicha a zvracení , nerovné srdeční tep , ztráta chuti k jídlu , tmavá moč, jíl- barevné stolice, žloutenka , horečka , vyrážka, zarudnutí pokožky , bolesti hlavy . Měli byste zavolat lékaře a informovat o takových příznaků nebo okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc .

lékové interakce

Zithromax se nedoporučuje , aby se s hliníku nebo hořčíku na bázi antacid , jako Mylanta nebo Maalox , protože snižují jeho absorpci ve střevě .

Zapomenutá dávka

Vezměte si vynechanou dávku , jakmile si vzpomenete . Pokud je již téměř čas na další příjem jen přeskočit a vrátit se do svého plánu .

nadměrná dávka

Příznaky předávkování se mohou objevit jako nevolnost, zvracení , průjem a žaludeční nevolnost . V takovém případě vyhledejte okamžitě lékařskou pomoc.

skladování

Uchovávejte jej při pokojové teplotě mezi 59 – 77 F ( 15-25 C) , chráněny před světlem a vlhkostí , děti a domácí zvířata . Neskladujte kapalina déle než 10 dnů .

This entry was posted in Antibiotika and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.