Zocor prodej bez předpisu, Zocor koupit levně

Zocor jesnížení hladiny cholesterolu léky , které používá k léčbě vysokých hladin cholesterolu v krvi . Působí tak, že blokuje produkci cholesterolu v těle, tak může zabránit podmínky, které mohou vést k srdečnímu infarktu , onemocnění srdce a kornatění tepen, mrtvice a cévní onemocnění.

Tento lék může také snížit tato rizika u lidí s cukrovkou , periferní cévní onemocnění a cévní mozková příhoda . Použijte tento lék během nízkotučné diety se získat co nejlepší výsledek .

Dávkování a směr

Tento lék užívat perorálně spolu s jídlem nebo bez jídla / mléka .
Doporučená počáteční dávka pro dospělé je Zocor 20 až 40 mg jednou denně večer. Dávkování se může měnit každé 4 týdny .
Doporučená počáteční dávka pro děti deset-sedmnáctrok let je 10 mg jednou denně večer. Dávkování se může měnit každé 4 týdny , ale neměl by překročit 40 mg denně. Dívky musí být menstruovat po dobu nejméně 12 měsíců před zahájením léčby přípravkem Zocor .
Děti do 10 let pouze po souhlasu lékaře .
Poznámka: tento návod zde prezentovány pouze pro hodnocení . Je to velmi nutné poradit se s lékařem před použitím . To vám pomůže se dostat nejlepší výsledky.

Upozornění

Před přijetím Zocor poraďte se se svým lékařem , pokud vaše anamnéza zahrnuje : historii alkoholismu , onemocnění jater , závažná infekce , onemocnění ledvin , nízká funkce štítné žlázy , srdeční choroby , alergie . Se snaží omezit příjem alkoholu , protože to může zvýšit nežádoucí účinky . Také si všimněte : Zocor může zvýšit riziko jaterních potíží . Během léčby přípravkem Zocor vás mohou omezit množství grapefruitu nebo grapefruitové šťávy můžete jíst a pít (méně než 1 litr denně) , protože grapefruitový džus může zvýšit riziko závažných nežádoucích účinků .
Pro ženy: Zocor by neměl být používán během těhotenství , stává těhotenství nebo laktace . Nepoužívejte před zahájením kojení bez svolení lékaře .

Kontraindikace

Zocor není povoleno u pacientů s jaterním onemocněním v aktivním stavu nebo neobjasněným přetrvávajícím zvýšením sérových transamináz nebo kteří jsou hypersenzitivní na kteroukoli složku tohoto léku . Těhotenství a kojení . Ateroskleróza je chronický proces avysazení hypolipidemické léky během těhotenství by mělo mít malý dopad na výsledek dlouhodobé léčbě primární hypercholesterolémie . Schopnost inhibitorů HMG-CoA reduktázy , jako Zocor může snížit syntézu cholesterolu a možná i jiné produkty biosyntézy cholesterolu postupu, aby Zocor je kontraindikován během těhotenství a kojících matek . Zocor by měl být podáván ženám v plodném věku, pouze tehdy, pokud takové ženy jsou velmi nepravděpodobné , že otěhotní . Pokud pacient conceve během užívání tohoto léku , by Zocor být okamžitě přerušena a pacient by měly být informovány o možném riziku pro plod

Možné nežádoucí účinky

Mohou zahrnovat všechny typy alergické reakce. Také nejvíce možné nežádoucí účinky patří :
bolest svalů , citlivost nebo slabost, s horečkou nebo příznaky chřipky a tmavou močí.
Méně závažné patří:
mírná bolest žaludku, plyn, nadýmání, žaludeční nevolnost , pálení žáhy ;
nevolnost ;
zácpa , nebo
průjem .
Pokud se setkáte s jedním z nich přestali používat Serevent a informujte svého lékaře co nejdříve . Také se poraďte se svým lékařem o jakýchkoliv vedlejších účinků , které se jeví jako neobvyklé .

lékové interakce

Zocor pracovat s takovými typy drog , jako jsou: danazol, gemfibrozil ( Lopid ) , klofibrátu nebo fenofibrát ;
niacin , nefazodon , cholestyramin nebo kolestipol , warfarin, amiodaron, diltiazem , verapamil nebo ;
erythromycin, klarithromycin nebo telithromycin ,antimykotické léky jako itrakonazol , flukonazol , nebo ketokonazolem , léky, které oslabují imunitní systém , jako je rakovina lékařství nebo steroidy, cyklosporin, sirolimus , takrolimus, a jiní , HIV nebo AIDS léky jako indinavir amprenaviru , nelfinavir , ritonavir, lopinavir , ritonavir, saquinavir nebo . Také si všimněte, že interakce mezi dvěma léky, nemusí vždy znamenat , že musíte přestat užívat jeden z nich. Jako obvykle má vliv na účinek léčiv, takže se poraďte se svým lékařem o tom, jak to interakce jsou spravovány nebo by měla být řízena .

Zapomenutá dávka

Pokud jste zapomněli užít dávku včas , udělejte to prosím co nejdříve , jakmile si vzpomenete . Ale neberte , je-li příliš pozdě, nebo téměř čas na další dávku . Nezvyšujte si doporučenou dávku . Vezměte si obvykle dávku další den ve stejnou dobu pravidelně .

nadměrná dávka

Předávkování Zocor není nebezpečím pro život i iclude tyto příznaky : myalgie a červená moč ( v závažného předávkování ) . Pokud se setkáte s jedním z nich neprodleně zavolat Vašemu lékaři .

skladování

Uchovávejte jej při pokojové teplotě mezi 59 až 77 ° F ( 15-25 ° C ) , chráněny před světlem a vlhkostí , děti a domácí zvířata . Nepoužívejte po uplynutí funkčního období .

This entry was posted in Cholesterol and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.