Zyban prodej bez předpisu, Zyban koupit levně

Zyban je antidepresivum lék, který slouží k pomoci některým pacientům , aby přestali kouřit cigarety. Zyban booststhe hladiny některých chemických poslů v mozku , takže si vychutnáte snížení nikotinových abstinenčních příznaků a oslabení nutkání kouřit.

Dávkování a směr

Jestliže jste užil Zyban , které vám pomohou přestat kouřit , můžete i nadále kouřit asi sedm dní po spuštění používat Zyban .
Přípravek lze užívat diskrétně , takže nikdo , ale váš lékař by měl vědět, že používáte to. Vem si to ústní s jídlem nebo bez jídla . Spolkněte tento lék celek.
Společný předepsané dávkování pro Zyban je 300 mg / den , stejně jako 150 mg dvakrát denně. Tam by měl býtinterval nejméně 8 hodin po sobě jdoucích Zyban mezi dávkami.
Také můžete použít nikotinové náplasti nebo guma na pomoc podporu vašeho odvykání kouření léčbu.
Poznámka: tento návod zde prezentovány pouze pro hodnocení . Je to velmi nutné poradit se s lékařem před použitím . To vám pomůže se dostat nejlepší výsledky.

Upozornění

Nepoužívejte , pokud jste alergičtí na kteroukoliv složku přípravku Zyban . Nepoužívejte tento lék, pokud jste těhotná, plánujete otěhotnět nebo kojíte . Nepoužívejte jej , jestliže užíváte jiné léky, které obsahují bupropion . Nekuřte , pokud používáte tento lék spolu s nikotinem náplasti nebo nikotinové produktu . Také si všimněte, že použití přípravku Zyban a Nikotinové náplasti mohou společně zvyšovat krevní tlak.

Kontraindikace

Informujte svého lékaře o předpis léků , které užíváte , včetně: inhibitory MAO, levodopa , teofylin , kortikosteroidy , zabavení léky, sedativa , antivirotika, trankvilizérů / psychofarmaka , jiná antidepresiva , benzodiazepiny, salicyláty , isoniazid, chlolinesterase inhibitory, morfium a adrenalinu , jako jsou drogy , opiáty , kokain, nebo stimulancia , diabetes léky, atd. Všimněte si, že příjem kofeinu může zvýšit riziko záchvatů s touto drogou .

Možné nežádoucí účinky

Nejběžnější nežádoucí účinky jsou sucho v ústech a obtíže se spánkem . Informujte ihned svého lékaře, pokud máte nějaké nové nebo zhoršující příznaky jako jsou: poruchy nálady nebo změny chování , úzkost, záchvaty paniky , potíže se spánkem , nebo pokud máte pocit, impulzivní, podrážděný, rozrušený , nepřátelské, agresivní , neklidná, hyperaktivní ( psychicky nebo fyzicky ) , více v depresi , nebo máte myšlenky na sebevraždu nebo poškozuje sami.

Lékové interakce

Neužívejte Zyban , pokud jste si vzali inhibitor monoaminooxidázy , například fenelzin isokarboxazid nebo tranylcypromin v posledních 14 dnech. Existuje také mnoho léků, které se mohou vzájemně ovlivňovat s Zyban , včetně, ale ne omezený k: amantadin, antipsychotika , kortikosteroidy, inzulín, levodopy , karbamazepin, fenobarbital , antiarytmika , beta- blokátory a další antidepresiva . Také si všimněte, že interakce mezi dvěma léky, nemusí vždy znamenat , že musíte přestat užívat jeden z nich. Jako obvykle má vliv na účinek léčiv, takže se poraďte se svým lékařem o tom, jak to interakce jsou spravovány nebo by měla být řízena .

Zapomenutá dávka

Pokud jste zapomněli užít dávku včas , udělejte to prosím co nejdříve , jakmile si vzpomenete . Ale neberte , je-li příliš pozdě, nebo téměř čas na další dávku . Nezvyšujte si doporučenou dávku . Vezměte si obvykle dávku další den ve stejnou dobu pravidelně .

nadměrná dávka

Příznaky předávkování zahrnují Zyban křeče , ztráta vědomí , slabost , halucinace, rychlý srdeční tep a srdeční infarkt . Okamžitě zavolejte svého lékaře, pokud máte na nich .

skladování

Uchovávejte jej při pokojové teplotě mezi 20 až 25 ° C ( 68-77 F).

This entry was posted in Antidepresiva, Přestat S Kouřením and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.